O firmie

Producent kolczatek i łańcuchów dla zwierząt ROLFEL

ROLFEL to uznany producent kolczatek, smyczy, obroży i innych akcesoriów metalowych dla psów każdej rasy. Naszą ofertę kierujemy do: firm, sklepów zoologicznych i hurtowni, ale również do klientów indywidualnych. Współpracowaliśmy z firmą Euro ZOO, której byliśmy stałym dostawcą galanterii metalowej. Nasze produkty dostarczaliśmy także do francuskiej firmy Zolux.

Sklep internetowy ROLFEL

W naszym sklepie internetowym znajdziesz między innymi kolczatki. Przy używaniu kolczatki dużej lub małej należy pamiętać o jej rozważnym i prawidłowym użytkowaniu, tak by nie wyrządzić krzywdy zwierzęciu. Kolczatkę powinno się wybierać w ostateczności, a najważniejsze jest dopasowanie jej do wymiarów psa, by nie była zbyt ciasna. Artykuły metalowe, w tym obroże, łańcuchy dla zwierząt są niezwykle odporne i łatwe w utrzymaniu, a ich użytkowanie wygodne. Nasze kolczatki, obroże czy też smycze są wytrzymałe, ponieważ wykonujemy je z wysokojakościowej stali chromowanej.

Galanteria, którą oferujemy wykonana jest z wartościowych materiałów polskiej produkcji. Wykorzystujemy druty, łańcuchy, blachy chromowane lub cynkowane. Zapewniamy przystępną cenę w stosunku do jakości. Przy większych zamówieniach uwzględniamy rabaty. Służymy fachowym doradztwem i pomagamy wybrać odpowiedni produkt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl